ALC80A821CD200
MFR.Part #
ALC80A821CD200
JLCPCB Part #
C1607841
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.52A@100Hz 200V 257.1mΩ@100Hz 30mm 40mm 7000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS