ALC80A473DF025
MFR.Part #
ALC80A473DF025
JLCPCB Part #
C1608647
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25V 28.43mΩ@100Hz 35mm 47000uF 50mm 8000hrs@105℃ 9.79A@100Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS