C921U680JUSDBAWL35
MFR.Part #
C921U680JUSDBAWL35
JLCPCB Part #
C3285647
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 68pF X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS