ALC80A331CD350
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC80A331CD350
JLCPCB Part #
C1583753
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.85A@100Hz 10mm 30mm 330uF 350V 40mm 411mΩ@100Hz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS