ALC70F681CD250
MFR.Part #
ALC70F681CD250
JLCPCB Part #
C1608250
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 13000hrs@85℃ 154mΩ 2.37A@100Hz 250V 30mm 40mm 680uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS