ALC70F182DF200
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC70F182DF200
JLCPCB Part #
C1610332
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
1800uF 200V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS