380LX682M100A052
MFR.Part #
380LX682M100A052
JLCPCB Part #
C7013544
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 50mm 50mΩ@120Hz 6.6A@120Hz 6800uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS