ALC70F103DD063
MFR.Part #
ALC70F103DD063
JLCPCB Part #
C1611223
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 15000hrs@85℃ 34mΩ 35mm 40mm 6.55A@100Hz 63V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS