ALC70D181DD600
MFR.Part #
ALC70D181DD600
JLCPCB Part #
C1611139
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.81A@100Hz 10mm 15000hrs@85℃ 180uF 35mm 40mm 600V 711mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS