ALC70C303KP100
MFR.Part #
ALC70C303KP100
JLCPCB Part #
C1614810
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 105mm 14mΩ@100Hz 16.07A@100Hz 18000hrs@85℃ 22.5mm 30000uF 50mm ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS