383LX223M100B102VS
MFR.Part #
383LX223M100B102VS
JLCPCB Part #
C2622391
Package
插件,D50xL105mm
Description
100V 105mm 22000uF 50mm ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS