ALF20C822KP200
MFR.Part #
ALF20C822KP200
JLCPCB Part #
C1614918
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 18000hrs@85℃ 200V 22.5mm 25mΩ 50mm 8200uF 9.17A@100Hz ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS