ALA8DD201CC500
MFR.Part #
ALA8DD201CC500
JLCPCB Part #
C1609911
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.0308Ω@100Hz 2.18A@100Hz 200uF 30mm 35mm 500V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS