ALA8DA201CC500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALA8DA201CC500
JLCPCB Part #
C1613070
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.031Ω@100Hz 1.79A@100Hz 200uF 30mm 35mm 500V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS