ALA8DA471EE500
MFR.Part #
ALA8DA471EE500
JLCPCB Part #
C3722904
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 40mm 428mΩ@100Hz 45mm 470uF 500V 6.3A@10kHz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS