ALA8DA271CE500
MFR.Part #
ALA8DA271CE500
JLCPCB Part #
C1500481
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.95A@100Hz 247mΩ 270uF 30mm 45mm 500V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS