ALA7DF431CD400
MFR.Part #
ALA7DF431CD400
JLCPCB Part #
C1610024
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.91A@100Hz 13000hrs@85℃ 30mm 400V 408.6mΩ@100Hz 40mm 430uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS