380LX472M080K042
MFR.Part #
380LX472M080K042
JLCPCB Part #
C3721933
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 4.09A@120Hz 40mm 4700uF 65mΩ@120Hz 80V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS