ALA7DA431CD400
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALA7DA431CD400
JLCPCB Part #
C1610016
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 13000hrs@85℃ 2.47A@100Hz 30mm 400V 408.6mΩ@100Hz 40mm 430uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS