ALA7DD271CD500
MFR.Part #
ALA7DD271CD500
JLCPCB Part #
C1608961
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 13000hrs@85℃ 2.48A@100Hz 270uF 30mm 40mm 500V 916.4mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS