ALA7DA681EF500
MFR.Part #
ALA7DA681EF500
JLCPCB Part #
C3722695
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000hrs@85℃ 3.3A@100Hz 354mΩ@100Hz 40mm 500V 50mm 680uF ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS