383LX681M400N052
MFR.Part #
383LX681M400N052
JLCPCB Part #
C7181313
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 2.2A@120Hz 244mΩ 3000hrs@105℃ 400V 40mm 50mm 680uF ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS