ALC70E112EF350
MFR.Part #
ALC70E112EF350
JLCPCB Part #
C1623445
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1100uF 136mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 22.5mm 3.93A@100Hz 350V 40mm 50mm ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS