ACR06D103KGS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ACR06D103KGS
JLCPCB Part #
C1650112
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 10nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded