MBRF20U150CTA-U/P
Extended
Manufacturer
KEC Semicon
MFR.Part #
MBRF20U150CTA-U/P
JLCPCB Part #
C69798
Package
TO-220IS
Description
150V 20A 900mV@10A TO-220IS Schottky Diodes ROHS