RGC1/32C3482DPA
MFR.Part #
RGC1/32C3482DPA
Description
-55℃~+125℃ 30mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS