RPC63750JTE
MFR.Part #
RPC63750JTE
JLCPCB Part #
C2598038
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS