RGC1/10C17R8BTP
MFR.Part #
RGC1/10C17R8BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS