RPC63625JTE
MFR.Part #
RPC63625JTE
JLCPCB Part #
C2597985
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS