RPC63225JTE
MFR.Part #
RPC63225JTE
JLCPCB Part #
C4187106
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS