RLC63-R082JTE
MFR.Part #
RLC63-R082JTE
JLCPCB Part #
C4114464
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 1W 82mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS