RPC63512JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC63512JTE
JLCPCB Part #
C2597977
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS