RPC63511JTE
MFR.Part #
RPC63511JTE
JLCPCB Part #
C2598063
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS