RMC1/2K1052FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1052FTE
JLCPCB Part #
C6654017
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS