RGC1/20C1501DPA
MFR.Part #
RGC1/20C1501DPA
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS