RMC1/2K4531FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4531FTE
JLCPCB Part #
C20094252
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS