RPC63121JTE
MFR.Part #
RPC63121JTE
JLCPCB Part #
C2598051
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS