RMC1/8-754JTP
MFR.Part #
RMC1/8-754JTP
JLCPCB Part #
C7055651
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS