RGC1/16SC8202BTH
MFR.Part #
RGC1/16SC8202BTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS