RPC63111JTE
MFR.Part #
RPC63111JTE
JLCPCB Part #
C4193749
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS