RLC63KR910FTE
MFR.Part #
RLC63KR910FTE
JLCPCB Part #
C2598266
Description
-55℃~+155℃ 1W 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS