RPC50685JTE
MFR.Part #
RPC50685JTE
JLCPCB Part #
C2597729
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS