CR023922F
MFR.Part #
CR023922F
JLCPCB Part #
C3944499
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS