RGC1/8C1782DTP
MFR.Part #
RGC1/8C1782DTP
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS