RMC1/20-201JPA
MFR.Part #
RMC1/20-201JPA
JLCPCB Part #
C5726421
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS