RPC16110JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC16110JTP
JLCPCB Part #
C2596914
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS