RPC50361JTE
MFR.Part #
RPC50361JTE
JLCPCB Part #
C4158137
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS