RPC502R0JTE
MFR.Part #
RPC502R0JTE
JLCPCB Part #
C2648995
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS