RMC1K11R8FTE
MFR.Part #
RMC1K11R8FTE
JLCPCB Part #
C20095215
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS