RPC351R0JTE
MFR.Part #
RPC351R0JTE
JLCPCB Part #
C2597823
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS